fbpx
Новини, Слайдер

Стало відомо як водіям під час війни провести ТО, змінити гуму, знайти запчастини та СТО: деталі

Вівторок, 19 Квітня 2022 | 18:00

Навіть в умовах військового стану автомобіль потребує допомоги: технічного обслуговування, поточного ремонту, тощо. При цьому військові дії накладають свій відбиток на речі, які колись були звичними – провести ТО, змінити гуму і т.д.

Так, вже зараз потрібно розпочинати заміну зимової гуми на літню. По можливості та наявності комплекту літніх шин їх можна відправити по Україні або за кордон різними службами доставки. Якщо потрібні нові колеса, можна придбати їх в інтернет-магазинах.

Для проходження стандартного ТО краще заздалегідь записуватися на сервіс за кілька днів або навіть тиждень. Список СТО, які працюють у різних містах України, зазвичай можна подивитися на офіційному українському сайті певного автомобільного бренду.

Майже всі імпортери та дилери, які офіційно працюють в Україні, заявляють про підтримку міжнародної гарантії на автомобілі певних марок навіть за кордоном (для громадян, які виїхали на власному автомобілі). Аналогічно можливе проведення фірмового ТО за кордоном, але з обов’язковою відміткою в сервісній книзі для контролю стану автомобіля та періодичності його обслуговування. У той самий час на жорстокі формальності заплющують очі. Наприклад, більшість імпортерів та дилерів дозволяють відхилення від встановленого регламенту ТО на 1-2 місяці та 1-2 тис. км.

До того ж у будь-якому випадку питання гарантійних ремонтів вирішуватиметься в індивідуальному порядку з урахуванням проведення регламентного обслуговування автомобіля.

Якщо автотранспорт вже не на гарантії, то власник може проводити ТО та вибирати запчастини на власний розсуд. Далі необхідно знайти відкриту СТО, де можна встановити ці запчастини. Тут допоможуть різноманітні інтернет-ресурси або навіть офіційні програми. Наприклад, додаток «Київ Цифровий» серед іншого містить карту працюючих СТО та АЗС.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Джерело: mashyna.com.ua

Середа, 04 листопада 2020
10:51

Мінування метро в Києві

Вчора, 3 листопада, анонім повідомив про мінування станції метро «Хрещатик». Станція була відразу перекрита. Всі люди знаходились в масках, ...

Неділя, 13 Березня 2022
21:42

У бою за Ірпінь загинув волонтер

У бою за Ірпінь загинув волонтер Олександр Іващик. Про це повідомив Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook. «Сьогодні маємо ще ...

Середа, 13 Жовтня 2021
11:40

Минулої доби в Ірпені на COVID-19 захворіла 1 людина, 3 померло

Минулої доби в Ірпені підтвердили 1 випадок захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної ...

Понеділок, 22 листопада 2021
14:00

Ірина Коляденко: я не вважаю, що 2021 рік – найщасливіший рік мого життя

Українська спортсменка, яка потрапила до спорту за збігом обставин! Олімпійська призерка, яка вміє робити подарунки! Молода дівчина, яка з ...