Стратили і спалили: в одному із гаражів Бучі знайшли рештки вбитих окупантами людей
В одному із гаражів Бучі знайшли рештки вбитих окупантами людей. Про це повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради.
«У Бучі продовжують знаходити тіла страчених та спалених російськими окупантами українців. Щонайменше двох вбитих окупантами громадян виявили в одному із гаражів Бучі. Під час відпрацювання в гаражному боксі виявили решки спалених людей. Приміщення гаражу також повністю вигоріло», – йдеться у повідомленні.
Як стало відомо, за свідченнями місцевих жителів, під час ворожої окупації російські військові вбили тут кількох мирних осіб.








Всього комментарів: 0