У Бучі маршрутка збила жінку
У Бучі на вулиці Шевченка маршрутний автобус «Рута» збив жінку, повідомляє патрульна поліція Київської області.
За даними правоохоронців, жінка зненацька вийшла на дорогу. Вона отримала травми й була госпіталізована.
Правоохоронці закликають водіїв дотримуватись безпечної дистанції, не перевищувати швидкість руху, утримуватись від різкого гальмування, порушень правил обгону, маневрування.









Всього комментарів: 0