fbpx
Новини, Слайдер

У Горенці зруйновано інфраструктури на 2,5 мільярда

Вівторок, 17 Травня 2022 | 10:00

У селі Горенка Бучанського району окупанти зруйнували інфраструктуру вартістю 2,5 млрд грн, зокрема підприємства та склади низки компаній.

Так, внаслідок війни зруйновано майже 1,2 тисячі будівель, з них понад тисяча — це житлові та присадибні будівлі. Збитки від руйнувань цих будівель складають 1,37 млрд гривень.

Крім того, за час активних бойових дій у Горенці пошкоджено та зруйновано 105 з 239 загалом наявних у селі обʼєктів промислової інфраструктури. Зруйновані підприємства та склади таких компаній: KUEHNE+NAGEL, Герд Біллербек ГМБХ, Клімтек, Inter Cars Ukraine, НВП “Транс Лок”, ПромЗІЗ.

За оцінками аналітиків, збитки від руйнувань промислової інфраструктури складають 1,07 млрд гривень.

Серед пошкоджених обʼєктів соціальної інфраструктури також є 17 закладів торгівлі, 3 магазини, 3 заклади харчування, церква, 1 заклад освіти та 1 медична лабораторія. Збитки, завдані соціальній інфраструктурі Горенки, сягають понад 48 млн гривень. Ще майже 2 млн гривень село втратило від пошкодження адмінбудівель.

Нагадаємо,  що для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібен $1 млрд.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Джерело: kyiv.media

Неділя, 10 Квітня 2022
16:40

Син Джона Леннона порушив обіцянку і вперше публічно виконав пісню батька, щоб підтримати Україну (відео)

Син легендарного рок-музиканта Джона Леннона порушив обіцянку ніколи публічно не виконувати композицію батька Imagine (відео). Джуліан Леннон ...

Вівторок, 01 Грудня 2020
13:50

Результати брифінгу Максима Степанова за 1 грудня

Очільник МОЗ розраховує на підтримку народними депутатами ініціативи Міністерства охорони здоров’я щодо збільшення фінансування медичної ...

П’ятниця, 01 Квітня 2022
17:12

ЗСУ зайшли до Бучі, починається зачистка території

{:uk}Збройні сили України зайшли до Бучі, починається зачистка території після російських окупантів. Про це повідомила депутатка місцевої ради ...

Неділя, 02 Січня 2022
12:30

Економічний паспорт для українських дітей: що це таке та навіщо він потрібен

В українських дітей може з’явитися економічний паспорт. Це рахунок, на який надходитимуть гроші від використання надр. Після повноліття ці ...