fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

У КОВА працює телефонна «гаряча лінія» для громадян

Четвер, 08 Грудня 2022 | 12:00

У Київській ОВА продовжує роботу «гаряча лінія» для прийому звернень від жителів області. Контактний центр працює щоденно (за винятком святкових і вихідних днів) із понеділка по п’ятницю – з 09:00 до 18:00. Прийом дзвінків здійснюється за номером телефону: (044) 363 07 34. Про це повідоомили у пресслужбі КОВА.

Так, за минулий тиждень, з 28 листопада до 4 грудня, на телефон «гарячої лінії» Київської обласної військової адміністрації надійшло 249 дзвінків.

Найчастіше заявники порушували питання щодо:

  • 83% — відключення електроенергії;
  • 16% — отримання гуманітарної допомоги;
  • 1% — відсутність теплопостачання.

Усі питання, що надійшли до кол-центру, передані в роботу до відповідних структурних підрозділів.

Зазначимо, що під час звернення на «гарячу лінію» КОВА заявник має повідомити оператору кол-центру таку інформацію:

  1. Прізвище, ім’я та по батькові;
  2. Поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути надіслана відповідь на звернення, контактний номер телефону;
  3. Суть порушеного питання, пропозиції, заяви, що зазначається стисло, лаконічно.

Важливо! Дзвінки з номерів українських мобільних операторів здійснюються за тарифом оператора.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Середа, 15 Лютого 2023
13:17

Олександр Маркушин нагородив військових, які з перших днів повномасштабної війни стали на захист Ірпеня

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин нагородив військових, які з перших днів повномасштабної війни стали на захист Ірпеня. Про це він ...

Четвер, 17 Березня 2022
12:57

Росія відмовилася виконувати вимогу Міжнародного суду ООН зупинити війну в Україні

Росія відмовилася виконувати вимогу Міжнародного суду ООН зупинити війну в Україні. Про це повідомив речник президента країни-окупантки Дмитро ...

Понеділок, 03 Серпня 2020
10:17

На в’їзді в Ірпінь з’явилася нова стела “Гостомель”

Вчора, 2 липня  на в'їзді  в Ірпінь,  з'явилася нова стела  "Гостомель". Раніше на цьому місці  була стела  з  назвою "Ірпінь",  яку  ...

Вівторок, 03 листопада 2020
13:09

Статистика хворих в Приірпінні

За інформацією "Київського обласного центру громадського здоров'я", за минулу добу в Київській області досліджено 1844 зразків біоматеріалу ...