У Київській області запроваджують комендантську годину майже на дві доби
У Київській області вводиться комендантська година з 20:00 15 березня до 7:00 17 березня. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
Як повідомляється, під час комендантської години забороняється пересування населеними пунктами транспортом та пішки без спецперепусток і посвідчень особи.
«Це вимушені міри, мета яких – захистити мешканців регіону. Прошу всіх підготуватися до того, що найближчі півтори доби ви проведете у власних помешканнях або укриттях. Влада та всі обласні служби роблять все необхідне для безпеки населення», –прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.








Всього комментарів: 0