У Київській області знайшли ще 14 тіл вбитих окупантів (відео)
Попри нахабне широкомасштабне вторгнення росії на територію нашої держави, Україна проявляє гуманне ставлення до загиблих військових армії рф. Щодня пошуковці з групи цивільно-військового спіробітництва віднаходять численні тіла полеглих у цій війні.
Нещодавно військовослужбовці пошукової команди «Евакуація 200» приїхав до Київської області. У селі Ситняки, поблизу міста Макарів, та в селі Мощун фахівці знайшли та провели ексгумацію 14 тіл вбитих солдатів та офіцерів росармії (відео).
Нагадаємо, у Бучі знайшли вже 420 тіл місцевих мешканців.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
Джерело: armyinform








Всього комментарів: 0