У населених пунктах Київщини розпочали заміну електролічильників
У населених пунктах Київської області розпочали заміну приладів обліку електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Як стало відомо, провдиться планова замінила лічильників, але за потреби можна самостійно замовити перевірку або заміну приладів обліку. Для цього можна скористатися онлайн-сервісами компанії.
Як це зробити – скористайтеся відеоінструкцією від електромонтера з експлуатації електролічильників Анатолія Дударенка.








Всього комментарів: 0