У Приірпінні за вихідні виявили 45 хворих на COVID-19
За вихідні коронавірусну хворобу виявили в 45 жителів Приірпіння. Водночас одужало 4 людини. Про це інформує Київський обласний центр громадського здоров’я.
Зокрема, 22 нові випадки COVID-19 були зареєстровані в Бучанській громаді, 17 – в Ірпені (у т. ч. захворіло 7 дітей), 4 – в Гостомельській ОТГ та 2 – в Коцюбинському.
Видужали троє хворих у Гостомельській громаді та мешканець Михайлівки-Рубежівки.








Всього комментарів: 0