Україна отримала 76 тон потрібних медикаментів від іноземних партнерів
Україна отримала 76 тон потрібних медикаментів від іноземних партнерів. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.
«Світова медична спільнота продовжує підтримувати Україну в боротьбі проти повномасштабної російської агресії. На запит МОЗ прибув черговий транш від гуманітарної організації Direct Relief», – зазначили у пресслужбі.
- препарати для невідкладної допомоги;
- препарати для лікування травм та ран;
- ліки проти хронічних захворювань;
- кисневі концентратори;
- противірусні таблетки проти COVID-19 та ін.
«Дякуємо міжнародним партнерам, які допомагають забезпечувати заклади охорони здоров’я всім необхідним», – підсумували у міністерстві.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0