fbpx
Новини, Слайдер, Україна

Україна увійшла до списку найнебезпечніших країн світу. У чому ж причина?

П’ятниця, 17 Грудня 2021 | 16:26

Британська організація, що надає послуги у галузі охорони здоров’я та безпеки «International SOS», опублікувала список найнебезпечніших країн на 2022 рік. В нього увійшли 14 різних держав, включно з Україною.

Найбільш безпечними визнали 7 європейських країн. Рішення світових спеціалістів із безпеки передає видання Independent (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Експерти оцінювали за 4 основними критеріями: політичне насильство (тероризм, повстання, політично мотивовані заворушення, війна), соціальні аспекти (сектантське, домашнє, етнічне насильство), а також великі і дрібні злочини.

Надійність транспортної інфраструктури, ефективність служби безпеки та надзвичайних ситуацій, готовність уряду до стихійних лих – також були враховані під час оцінки кожної країни.

Окрім цього, експерти оцінювали й епідеміологічну ситуацію.

Серез найбезпечніших країн опинилися: Ісландія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Словенія, Швейцарія та Люксембург. «Низький» рівень присудили Великобританії, США, Канаді, Австрії тощо.

«Екстремальний» рівень небезпеки виявився в: Афганістану, Ємену, Сирії, Лівії, Малі, Сомалі, Південному Судану і Центральноафриканській Республіки, а також окремих частин Мозамбіку, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, України, Пакистану, Іраку та Єгипту.

Варто відмітити, що найбільш небезпечною вважають тільки Донецьку та Луганську області України.

 

Джерело: Обозреватель

Четвер, 23 Грудня 2021
10:30

Відсьогодні Київська область у «жовтій» зоні: що можна

Майже 2 місяці Київська область перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Проте, за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС, ...

Середа, 25 Березня 2020
10:13

В Ірпені виявили першу підозру на захворювання на COVID-19

Підозру на  захворювання COVID-19 виявили  у вагітної жінки, якій у п‘ятницю зробили експрес-тест в 4-й амбулаторії Ірпеня і він виявився ...

Четвер, 11 листопада 2021
12:20

«Смайлик» шукає фахівців

У садочок «Смайлик», який знаходиться у Стоянці (р-н Ірпіньводоканал) потрібні фахівці, а саме: - вихователь; - помічник вихователя; ...

Четвер, 02 Грудня 2021
15:00

Ірпінь готують до сніжної зими

В Ірпені працівники КП «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради вже декілька днів поспіль готуються до повноцінної зими із ...