Українська делегація прибула на місце переговорів з представниками Росії
Українська делегація прибула в район українсько-білоруського кордону для участі в переговорах з представниками Російської Федерації. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Президента.
«До складу делегації увійшли: голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, міністр оборони України Олексій Резніков, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі Андрій Костін, народний депутат Рустем Умєров та заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, ключове питання перемовин – негайне припинення вогню та відведення військ із території України.








Всього комментарів: 0