fbpx
Новини, Слайдер

Український режисер створить фільм про пережиту окупацію Ірпеня за власною історією

Вівторок, 31 Травня 2022 | 17:00

Український режисер Сергій Сотниченко, відомий своїми роботами «Діти Перемоги» та «Розщеплені на атоми» про трагедію Чорнобильської АЕС, створить фільм про окупацію російськими військовими Ірпеня з матеріалів, зазнімкованих особисто. За його словами, він разом зі своєю мамою Галиною жили у частині міста, яка найбільше постраждала від росіян.

«Під цим мостом ховався від мін, коли нас дрон засік. А звідти праворуч стояв кулемет. Пробивало. Гради, міни стирчали просто в асфальті», – розповів Сотниченко.

Режисер знімав жахи війни на відео для свого сина Сергія, ховаючись від обстрілів. У своєму будинку він прихистив три родини, яким доводилося готувати їжу лише вночі, щоб не було видно диму. Дещо згодом, коли росіяни почали підходити занадто близько, він із мамою самостійно евакуювалися.

Режисер Сергій Сотниченко створить фільм про окупацію Ірпеня

«Коли збирався виходити, сказав собі – якщо уб’ють, я ж повинен бути чистим. Нагрів чайник, трясуся, там херачить. Але коли помився, видихнув – тепер не страшно вмирати», – поділився він.

Сотниченко додав, що перед евакуацією записав для сина відео на телефон, який закопав у погребі. Після цього посадив маму в тачку та почав тікати. За словами режисера, він зберіг унікальні кадри жахів окупації, які використає для свого майбутнього фільму.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Джерело: obozrevatel.com

Середа, 02 Грудня 2020
13:57

Поліція Ірпеня попереджає про погіршення погодних умов

Шановні водії, у зв'язку з погіршенням погодних умов правоохоронці Ірпеня нагадують про обов'язкове дотримання Правил дорожнього руху. ...

Понеділок, 09 листопада 2020
12:01

МОЗ ініціюватиме введення карантину вихідного дня

Міністерство охорони здоров'я буде пропонувати Кабінету міністрів запровадити жорсткий карантин на вихідні, щоб у суботу й неділю працювали ...

Вівторок, 29 Вересня 2020
13:50

Канікули переносяться

В зв’язку з місцевими виборами та пандемією коронавірусу канікули в школах переносяться, адже виборчі дільниці та комісії розташовуються саме ...

Четвер, 16 Грудня 2021
12:00

Дієві жінки Приірпіння влаштували свято для дітей з інвалідністю

Напередодні Дня Святого Миколая Асоціація жінок України «Дія» Приірпіння долучилися до організації святкового заходу для дітей з інвалідністю. ...