В Ірпені автомобіль «Honda» збив жінку: у потерпілої — перелом ноги
В Ірпені автомобіль «Honda» збив жінку: у потерпілої — перелом ноги. Про це пише поліція Київщини.
Як попередньо встановили поліцейські Київщини, водій легковика, під час повороту на перехресті, не надав переваги в русі пішоходу — 63-річній жінці. Внаслідок чого громадянка отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до лікарні.
На місці слідчі продовжують встановлювати обставини події.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0