В Ірпені б’юті майстри влаштували салон краси просто неба
Сьогодні в ірпінський санаторій «Дубки», де знайшли тимчасовий прихисток містяни, житло яких було знищене в ході бойових дій, завітали б’юті-волонтери з Києва. Майстри манікюру, перукарі та візажисти влаштували салон краси просто неба, пише ITV.
«Волонтери краси» познайомилися на початку війни в лікарні «Охматдит». Там і розпочали свою волонтерську діяльність. Тепер час від часу влаштовують безкоштовні «Дні краси» для тих, хто зараз не може собі дозволити оплатити їхні послуги.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0