fbpx
Новини, Слайдер

В Ірпені почали відновлювати ЖК «BURGUNDIA 1», який постраждав від російської навали

Середа, 20 Липня 2022 | 19:30

Товариство «Відважних» розпочало роботи з відновлення ЖК «BURGUNDIA 1», що постраждав від військових дій в Ірпені. Про це повідомили на сайті компанії.

«Ворожою артилерією було зруйновано вікна, пошкоджено декілька несучих конструкцій будинків, потребує відновлення система електропостачання. Капітального ремонту потребують дахи будинків. ЖК «BURGUNDIA 1» буде відновлено в найкоротші терміни. Товариство «Відважних» інформуватиме інвесторів про хід робіт з відновлення житлового комплексу», – йдеться на сайті.

Товариство «ВІДВАЖНИХ» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «ВІДВАЖНИХ» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «ВІДВАЖНИХ» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.

Товариство «ВІДВАЖНИХ» на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Наразі «ВІДВАЖНИХ» готується до вручення ключів власникам квартир житлового комплексу «BURGUNDIA», який  вже введено в експлуатацію.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Понеділок, 04 Січня 2021
11:33

У новому році на Київщині виявили 1010 хворих на COVID-19

​​У новому році на Київщині виявили 1010 хворих на COVID-19, померло троє. За перші три доби 2021 року в Київській області було виявлено ...

Понеділок, 23 Грудня 2019
10:46

iPhone на набережній

Днями на  Ірпінській  набережні з'явилася нова  скульптура у  вигляді  iPhone.  Вартість  скульптури становить 25 209 грн. Ірпінська  ...

Неділя, 31 Жовтня 2021
16:19

На СМУ в Ірпені встановили нові лавки та висадили 30 кущів спіреї

Депутати Ірпінської міської ради облагородили прибудинкову територію на вулицях Котляревського, 54а та Полтавській, 67. Там з’явилися нові ...

Понеділок, 18 Квітня 2022
18:00

Хто такі Anonymous і чому вони допомагають Україні перемогти росію: деталі

Anonymous завоювали репутацію впливової сили, що не боїться кинути виклик могутнім корпораціям, релігійним і терористичним організаціям ...