fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

В Ірпені та Горенці перевірили хід відбудови багатоповерхівок, які відновлює МОМ

Середа, 06 Березня 2024 | 14:37

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко разом з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук та представниками МОМ проінспектували відбудову 5-ти багатоквартирних будинків у Ірпені та селі Горенка Гостомельської громади.

Ці об’єкти допомагає відновити Міжнародна організація з міграції.

В Ірпені будинки по вул.Северинівська, 160-2 та вул. Северинівська, 162-1 капітально відремонтують. Ще один  – по вул. Гостомельське шосе, 12 побудують з нуля.

«Співпраця з МОМ щодо відбудови цих будинків була розпочата ще торік. Для активізації робіт декілька тижнів тому Київська ОВА підписала Меморандум з представниками цієї організації. Сьогодні поспілкувалися з мешканцями будинків, щоб вони мали чітке розуміння щодо долі своїх осель. Отримали вичерпну інформацію від МОМ», – розповів начальник КОВА Руслан Кравченко

Наразі вже проведені всі необхідні підготовчі роботи.

На першій локації по вул.Северинівська, 160-2 роботи з відбудови вже розпочаті. До кінця червня заплановано завершити першу чергу – фасад та покрівлю. Далі розпочнуться ремонтні роботи в квартирах.

На багатоповерхівках, що знаходяться  за адресою вул. Северинівська, 162-1 фасад та покрівлю почнуть ремонтувати вже з наступного тижня. Закінчення робіт заплановано на кінець липня. Після цього розпочнеться  ремонт всередині будинків.

В обох будинках замінять вікна та всі комунальні мережі.

По вул. Гостомельське шосе, 12 збудують нову девʼятиповерхівку на 78 квартир. Тендер вже оголошено. Будинок планують  звести протягом 1,5 року – орієнтовно до кінця серпня 2026 року.

В Горенці капітально відремонтують багатоповерхівки по вул. Садова, 21 та вул. Садова, 22. Початок робіт затягнули через проблеми з розмінуванням. Наразі по вул. Садова, 22 вже почали підготовчі роботи. Водночас через потребу проведення додаткових робіт в одній з частин будинку проєкт буде відкорегований. Однак це не вплине на хід робіт і вже у вересні частина будинку буде відновлена.

Роботи по вул. Садова, 21 обіцяють розпочати наприкінці березня-початку квітня. Відновити будинок планують до кінця листопада цього року. Паралельно вирішується питання щодо демонтажу та збереження одного з графіті всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі – «Чоловік у ванній».

«Весь процес разом з міжнародними партнерами прискіпливо контролюватимемо. Наше завдання повернути людей якомога швидше у відновлені та комфортні оселі. Відбудова 5-ти будинків дозволить повернути загалом мешканців 263 квартир», – додав Руслан Кравченко.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Понеділок, 25 Жовтня 2021
10:30

Мер Ірпеня ліквідував пожежу на Миколаївщині

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин допоміг ліквідувати пожежу у Миколаївській області та вберегти ліс від небезпеки (відео). Про це ...

Четвер, 28 Квітня 2022
17:40

У Горенці розпочали прибирати вулиці

У Горенці Бучанського району розпочали прибирати вулиці. Про це повідомили у пресслужбі Укравтодору. «Укравтодор розпочав прибирати вулиці ...

Середа, 29 Березня 2023
17:28

В Ірпені пройшли урочистості до Дня визволення міста від загарбників

29 березня в центрі Ірпеня відбулися урочисті заходи до першої річниці визволення міста від загарбників. Про це повідомили у пресслужбі КОВА. ...

Вівторок, 07 Травня 2024
9:28

Київщину накриє шквальний вітер та гроза

Сьогодні, 7 травня, синоптики на Київщині оголосили попередження про небезпечні метеорологічні явища у вигляді грози та шквального вітру. Про ...