В Ірпені відбулася виїзна нарада щодо відновлення життєдіяльності громади

В Ірпені відбулася виїзна нарада щодо відновлення життєдіяльності громади. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації – відео.
Як стало відомо, участь у нараді взяли представники органів місцевого самоврядування та керівники відповідних департаментів. Основне питання зустрічі – забезпечення житлом мешканців Київщини, які втратили свої домівки через військову агресію росії проти України. Нарада проходила в одному із зруйнованих житлових будинків Ірпеня, аби кожен із присутніх зміг на власні очі побачити та усвідомити масштаби проблеми.
«Київщина зазнала чималих руйнувань. Наше першочергове завдання – докласти всіх зусиль, аби люди якнайшвидше повернулися до своїх населених пунктів. На даний час розглядаємо два шляхи вирішення – купівля квартир у будинках, що вже збудовані, та будівництво двох мікрорайонів на території Бородянки й Ірпеня», – зазначив Олександр Павлюк.
При цьому він наголосив, що з кожною родиною, яка втратила житло, потрібно спілкуватися індивідуально, аби розуміти їхні потреби.
«Органи місцевого самоврядування наразі працюють над тим, аби зібрати всю остаточну інформацію щодо кількості зруйнованих багатоповерхових будинків та родин, які потребують житло. Також відкритим залишається питання приватного сектору. Стосовно нього будемо розробляти окремий план дій», – зазначив керівник гуманітарного напрямку Київщини Олексій Кулеба.
Під час наради присутні також розглянули питання організації тимчасового проживання для людей, які залишилися без домівок.
«Є потреба в тому, щоб якнайшвидше поселити людей, адже деякі просто не мають де жити. У цьому випадку будуть задіяні будівлі соціальної інфраструктури, табори чи пансіонати. До кінця тижня ми будемо мати всю інформацію щодо можливості поселення людей, зокрема забезпечення їх харчуванням та підвезенням», – наголосив Олександр Павлюк.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
Хто знає,що коштують такі рішення?