fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

В Ірпені за підтримки товариства «Відважних» відбувся традиційний інтелектуальний турнір

П’ятниця, 10 Грудня 2021 | 17:00

В Ірпені за підтримки товариства «Відважних» відбувся традиційний інтелектуальний турнір. Змагання з чотирьох раундів для дорослих і зовсім юних ерудитів відбулося вже втринадцяте.

Цього разу турнір був літературним і пройшов під назвою «Literature Quiz Irpin». Учасниками стали 24 команди з Житомирської та Київської областей. І вперше за три роки змагань призові місця завоювали п’ять команд з Ірпеня.

Олександр Будачук, капітан команди переможців «Щенячий патруль»:

«Ми беремо участь уперше. Ми дуже вражені цією грою, навіть слів немає… Було дуже неперевершено!»

Дмитро Пацай, капітан команди призерів ІЛІТ:

«За всі класи, якщо я не помиляюся, це наша шоста спроба зайняти хоч би призове місце. До цього нам таке щастя не вдавалося».

Організатор гри, він же автор турніру – учитель інформатики та робототехніки Ірпінського ліцею інноваційних технологій Іван Нечипорук.

Іван Нечипорук, автор турніру:

«Оскільки перші два раунди стосувалися виключно Ірпеня, літератури Ірпеня, визначних місць Ірпеня, тому вони в цих раундах, на відміну від інших, зробили такий стрімкий ривок. І не дивно, що призові місця не їдуть із Ірпеня».

Спонсором інтелектуальної гри традиційно виступило Товариство «Відважних».

Володимир Карплюк, СЕО Товариства «Відважних»:

«Товариство «Відважних» та Інвестиційна група «Molodist» – це дві компанії, які обов’язково все, що стосується стимуляції підвищення якості навчання, бажання до навчання, до особистого розвитку наших ірпінських дітей, із задоволення будуть підтримувати й фінансувати, тому що це частина стратегії, частина місії наших компаній».

Вівторок, 18 Січня 2022
9:30

На деяких вулицях Ірпеня можуть тимчасово призупинити подачу води

На деяких вулицях Ірпеня можуть тимчасово призупинити подачу води. Про це повідомили у пресслужбі КП «Ірпіньводоканал». Як стало відомо, у ...

Понеділок, 24 Січня 2022
14:10

Ірпінський ліцей залишився без опалення, батьки забрали дітей додому

Сьогодні Ірпінський ліцей залишився без опалення, батьки забрали дітей додому. Про це пишуть ірпінчани в ірпінських групах. «Сьогодні ...

П’ятниця, 24 Липня 2020
10:23

Кандидата в мери від ЗЕ! не представили. Дубінський оголосив конкурс потенційних кандидатів

Вчора,  23  липня,  у конференц-залі  УДФСУ  відбулася передвиборча  презентація ЗЕ! команди,  на якій  був  присутній  народний  депутат  ...

Четвер, 25 листопада 2021
17:02

Ірпінські школи отримали сучасне мультимедійне обладнання

Заклади загальної середньої освіти Ірпінської міської територіальної громади отримали сучасне мультимедійне обладнання. Про це повідомили у ...