В Ірпені запалили свічки в пам’ять про жертв голодоморів
В Ірпені вшанували пам’ять жертв голодоморів. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook .
За його словами, разом з депутатами міської ради, представники виконкому та комунальних підприємств, мешканці міста запалили біля пам’ятного хреста на центральній площі символічні лампадки та виклали ними цифри 1932–1933.
«Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Ірпені засвітились свічки скорботи за мільйонами загиблих з голоду українців. Приєднуйтесь і ви. Нехай у ці дні горять вогники пам’яті на наших столах, у наших вікнах і наших серцях. Вічна пам’ять усім невинним! Ірпінська громада пам’ятає…»,- зазначив очільник міста.









Всього комментарів: 0