В Ірпінській лікарні замінили генератор: деталі
В Ірпінській центральній міській лікарні замінили генератор. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.
«Завдяки підтримці Ірпінської міської ради в нашому закладі був замінений 100 кВт генератор, який живить наші поліклініки для дорослих та дітей, на 170 кВТ. Це дає нам змогу, в разі відключення світла, працювати в повному обсязі, в тому числі проводити всі рентгенологічні обстеження. Разом до перемоги», – йдеться у повідомленні.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0