fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

В Ірпінській ОТГ розпочались махінації зі зміною місця голосування

Неділя, 04 Жовтня 2020 | 21:54

25 жовтня 2020 року в Україні та, зокрема, в Ірпені, пройдуть місцеві вироби, де будуть обирати міських, селищних, сільських голів та депутатів до місцевих, районних та обласних рад.

Кожен свідомий громадянин повинен скористатись своїм законним правом та віддати свій голос за кандидата та політичну партію, чиї погляди на розвиток міста чи села співпадають з його внутрішніми переконаннями.

Але, існують фактори, які можуть вплинути на результати голосування. Одним з таких факторів є зміна адреси голосування.

Так, до 10 вересня будь-який громадянин України міг змінити свою адресу для голосування, щоб голосувати на місцевих виборах не за місцем реєстрації, а в будь-якому іншому територіальному виборчому окрузі України. При цьому, жодних документів на підтвердження адреси проживання чи роботи потенційного виборця надавати не потрібно було.

Для подання онлайн-заяви про зміну адреси для голосування потрібен був лише доступ до мережі Інтернет: перейти на сайт Державного реєстру виборців, пройти ідентифікацію за допомогою електронно-цифрового підпису і обрати послугу «Звернення щодо зміни виборчої адреси». Скільки людей змінили місце голосування щоб проголосувати в Ірпені та чи не дала ця ситуація «зелене світло» для політичних махінацій дізнавався «Ірпінський вісник» у правозахисника Євгенії Ростолопи.

Нова процедура щодо зміни місця голосування надала можливість будь-якому громадянину України, не проживаючи в м. Ірпінь, вирішувати долю нашого міста, обираючи міського голову та депутатів Ірпінської міської ради.Тобто, це дало змогу будь-якій особі, яка фактично проживає, наприклад, на Закарпатті, і ніколи навіть не була в Ірпені, приїхати і проголосувати за того, хто її зацікавить. Мабуть це пов’язано з додатковим покращення матеріального становища такого виборця.

Для прикладу наведу офіційні статистичні показники. Так, станом на 31.08.2020 року, згідно Державного реєстру виборців, кількість виборців Ірпінської міської ради складала 52988 чоловік, з них виборці з відміткою про вибуття – 1508 чоловік.

Станом на 30.09.2020 року кількість виборців нашого регіону збільшилась до 54883 чоловік, з них 1512 чоловік це виборці з відміткою про вибуття. Таким чином, кількість виборців нашого регіону за період з серпня по вересень 2020 року зросла на 6,42 відсотка за рахунок виборців, які зареєстрували своє місце проживання ( 1891 особа) та за рахунок 1512 осіб, які змінили місце голосування на наші ТВО, через електронний сервіс.

Для порівняння, станом на 30.09.2020 року, по моєму 3 територіальному виборчому округу, за місяць, збільшилась кількість виборців на 820 чоловік, що є значним показником, якій очевидно впливає на результати голосування.

У зв’язку з низькою явкою місцевих мешканців на вибори до Ірпінської міської ради, саме виборці, яким байдужа доля нашого міста, можуть визначати депутатів та мера нашого міста.

Залишається відкритим питання: яка політична сила скористалась прогалинами в діючому законодавстві та знайшла недобросовісних виборців для лобіювання власних політичних інтересів в Ірпені? Вважаю, що, в даній ситуації, необхідне відповідальне ставлення мешканців міста Ірпінь до виборів, що збільшить кількість голосуючих, а також належна робота членів дільничних виборчих комісій, спостерігачів від кожної політичної сили, депутатів та журналістів щодо ідентифікації усіх осіб, які прибудуть на голосування, щоб обмежити участь у голосованні осіб, які можуть прибути з чужими паспортами.  – коментує ситуацію Євгенія.

Шановні виборці! Редакція газети «Ірпінський вісник» закликає кожного з вас піти на вибори та проголосувати за вашого кандидата. Лише ви визначаєте долю Ірпінської ОТГ і навіть, іноді, 1 голос може докорінно змінити ситуацію. Не нехтуйте своїм правом виборця та обирайте серцем!

Неділя, 31 Жовтня 2021
20:02

Google і його новий дудл: святкуємо Геловін в ніч проти 1 листопада

На початку жовтня багато людей починають прикрашати свої оселі під Геловін неймовірно унікальними способами. Від відтворення мемів до ...

П’ятниця, 15 Жовтня 2021
10:00

14 жовтня в Ірпені підтвердили 11 випадків коронавірусної хвороби

14 жовтня 2021 року в Ірпені підтвердили 11 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської ...

П’ятниця, 22 Жовтня 2021
15:00

У Бучі відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Діамантова осінь-2021»

У місті Буча пройшли Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Діамантова осінь 2021», які організували відомі танцівники Ірпеня Катерина ...

Четвер, 26 листопада 2020
12:39

1763 набори «Lego Six Bricks» отримали ірпінські школи

Офіційний сайт Ірпінської міської ради повідомляє, що Ірпінські школи отримали для учнів перших класів 1763 набори «Lego Six Bricks». Про це ...