fbpx
Ірпінь, Новини

Відбулося засідання виконкому Ірпінської міськради

Вівторок, 23 листопада 2021 | 15:10

Відбулося засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради, яке провів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

На початку наступного року бюджет розвитку Ірпінської громади перевищуватиме 300 млн грн (за прогнозом міського фінуправління – близько 319 млн грн), а за рік він має збільшитися до 350–380 мільйонів. Про це на засіданні виконавчого комітету міської ради повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Коли рік тому ми приймали бюджет, у нас був бюджет розвитку 176 млн грн, а на сьогоднішній день ми можемо сказати впевнено, що на січень ми приймемо більш ніж 300 мільйонів. Звідки ми взяли гроші? Це перереєстрація підприємств. Дуже велику роботу зробили заступниця міського голови Лідія Михальченко  і начальниця фінансового управління Євгенія Данилюк, коли продивилися орендні плати кожного підприємця, і кожного підприємця, який не зареєстрований у нашому місті, ми перереєстрували. Коли ми з вами на виконкомі затверджуємо по 10–20–30 питань щодо рекламних вивісок, ми відразу дивимося, щоб цей підприємець був не в Запоріжжі, не в Києві зареєстрований, а оскільки він веде господарську діяльність тут, щоб був зареєстрований у нас. Так само всі спортивні секції, які відкриваються як приватні підприємці, теж реєструються в нашому місті. Усе це дало величезну змогу додати надходження до бюджету, бо нізвідки він не з’являється», – зазначив міський голова.

«У наступному році в нас завдання, щоб до кінця року був бюджет розвитку 350–380 млн грн. Тобто якщо кожного року ми з вами будемо робити все для підприємців, відкривати їм зелену дорогу, вони будуть дійсно йти до нас і реєструватися. На сьогоднішній день ми фінансово спроможна громада, куди йде бізнес», – додав очільник міста.

Він закликав членів виконкому також докладати зусилля для залучення бізнесу в Ірпінську громаду. «Якщо бізнес хоче зайти в наше місто, ми завжди готові приймати й дати максимально зелено світло і всі умови, щоб підприємці тут розвивалися. Єдине, що ми ставимо обов’язкову умову – вони повинні бути зареєстровані в нашій громаді, і люди в них повинні працювати офіційно», – підкреслив Олександр Маркушин.

За перші три квартали 2021 р. дохідна частина бюджету Ірпінської громади без офіційних трансфертів виконана на 116,7%, а з урахуванням трансфертів – на 110%. Про це повідомила на засіданні виконавчого комітету міської ради начальниця фінансового управління Ірпінської міської ради Євгенія Данилюк.

«З офіційними трансфертами доходна частина бюджету за 9 місяців виконана на 110%. При уточненому плані 526 млн 722 тис. грн фактично надійшло 579 млн 462 тис. грн, що на 52,7 млн грн більше від плану. Без офіційних трансфертів – це власні надходження бюджету – виконано на 116,7%: при плані 362 млн 569,9 тис. грн фактично надійшло 423 млн 182,9 тис грн, що на 60,6 млн грн більше від плану», – розповіла керівниця фінуправління.

За її даними, доходи загального і спеціального фондів бюджету за 9 місяців становлять більш ніж 616,7 млн грн, видатки – понад 592,2 млн грн. Із загального фонду витрачено 375,3 млн грн, зокрема, 191,1 млн грн – на освіту, 23,3 млн грн – на охорону здоров’я, 56,8 млн грн – на житлово-комунальне господарство, 8,8 млн грн – на соціальний захист населення, 8,2 млн грн – на фізичну культуру та спорт, 9,5 млн грн – на культуру і мистецтво тощо. Видатки з бюджету розвитку за цей період склали 201,7 млн грн.

Загалом на розгляд виконавчого комітету було винесено понад шістдесят питань.

Понеділок, 09 листопада 2020
14:01

Загорівся житловий будинок в Бучі

Рятувальники Ірпінського регіону на сторінці у Facebook повідомляють, що 09 листопада 2020 року о 07:00 до оперативно-диспетчерської служби ...

Вівторок, 20 Жовтня 2020
10:05

Штучний інтелект тепер не лише в фільмах, а й на дорогах Києва

Комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» придбає камери та програмне забезпечення на основі штучного інтелекту для ...

Середа, 01 Липня 2020
15:03

За відсутність маски у громадських місцях штрафуватимуть

Кабінет міністр ініціює посилення відповідальності в Україні для власників будинків, споруд і громадського транспорту за недотримання ...

Середа, 22 Грудня 2021
11:30

Ірпінчан просять повідомляти про порушення благоустрою міста

Ірпінчан просять повідомляти про порушення благоустрою міста. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Муніципальної варти Ірпінської міської ...