fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Як убезпечити себе та своїх рідних: поради фахівців ANTITERROR SECURITY GROUP

Понеділок, 03 Січня 2022 | 16:06

Безпека для кожного з нас – поняття різне, але всі ми прагнемо лише одного – максимально убезпечити своє життя та життях своїх близьких. Як захистити своїх дітей та батьків, які залишаються вдома одні і не можуть запобігти злодіянням самостійно? Тут на допомогу нам приходять охоронні компанії. Проте, як зрозуміти, що є найкращим показником якості охоронної компанії і як зробити правильний вибір? Давайте розбиратися разом із охоронною компанією ANTITERROR SECURITY GROUP.

У компанії розповідають, що найбільш затребуваною і популярною є послуга пультової охорони, а саме спостереження за об’єктами фізичних та юридичних осіб. І це не дивно, бо пультова охорона – один із найефективніших способів захисту будь-якого приміщення від різного роду злодіянь.

Також великої популярності з кожним днем набирає послуга «тривожна кнопка». Послуга дозволяє одним натисканням попередити про небезпеку та викликати групу оперативного реагування, яка за лічені хвилини прибудете для захисту життя клієнтів, їхніх близьких чи бізнесу. Як показує практика «тривожна кнопка» – це найкраща турбота про батьків та дітей, які залишаються вдома і не зможуть самостійно попередити будь-яку неприємну ситуацію.

Що ж це таке та як працює?

Пультова охорона – це не лише словосполучення, а цілий комплекс заходів, спрямованих на попередження, виявлення та захист. Що стосується самої системи, то це певний набір апаратури, куди входять датчики руху, приймально-контрольний прилад та диспетчерський пункт з пультом. Коли датчики руху фіксують вторгнення у приватну власність, сигнал надходить до диспетчерського пункту і на місце події виїжджає оперативна група. Швидке реагування дозволяє попередити злодіяння і захистити майно власників від нанесення шкоди.

«Тривожна кнопка» – це умовна клавіша, яка досить непримітна і зазвичай знаходиться поза полем зору людей. Вона виділяється серед інших охоронних послуг тим, що не привертає особливої уваги оточуючих і миттєво реагує на небезпеку. Одне її натискання передає сигнал диспетчеру і група оперативного реагування миттєво прибуває на місце події.

Як повідомляють в ANTITERROR SECURITY GROUP, що стосується пультової охорони, то компанія охопила все Приірпіння і постійно розширює горизонти своєї присутності. Нещодавно у компанії придбали ще 2 автомобіля та облаштували екіпажі, тому, тепер представлені у Вишневому та Петропавлівській Борщагівці.

З усіх охоронних компаній, що функціонують у Приірпінському регіоні, ANTITERROR SECURITY GROUP має найбільшу кількість екіпажів. Тому, протягом доби у них працює 4 групи реагування, а ще 2 – знаходяться у повній бойовій готовності. Інші компанії налічують лише по 1-2 групі швидкого реагування, що унеможливлює забезпечити швидкий приїзд на виклик. Особливо у випадку, якщо закритий переїзд чи трапилася якась дорожньо-транспортна пригода на шляху.

Спеціалісти ANTITERROR SECURITY GROUP стверджують, якщо охорона приїжджає довше, ніж за 10 хв, то вона вже не потрібна. Це самообман, а не охорона.

Що ж є показником якості охоронної компанії?

В ANTITERROR SECURITY GROUP запевняють, що це швидкість реагування та зрозумілі дії при бойовому виїзді. Якщо група приїде пізніше, ніж за 10 хв, вона вже не потрібна. Основні крадіжки – продумані і швидкі, тому потрібна оперативність.

Убезпечте своє життя та своїх рідних, довірившись професійним охоронцям, які зроблять ваше життя комфортнішим.

Середа, 29 Грудня 2021
16:00

Для ірпінських шкіл придбали протиепідемічні засоби й медичне устаткування

Для ірпінських шкіл придбали протиепідемічні засоби й медичне устаткування. Про це повідомляють у пресслужбі Управління освіти і науки ...

Середа, 03 Березня 2021
11:26

Київські міські електрички поєднають із приміськими

Щодня з приміської зони у Київ приїздять кількасот тисяч людей. Створення суміжної мережі приміської та міської електрички в Києві ...

Понеділок, 07 Грудня 2020
10:17

В Ірпені на Алеї Героїв АТО вшанували пам’ять Захисників України

. «У День Збройних сил України Ірпінь вшановує пам'ять тих, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. ...

Середа, 29 Січня 2020
10:42

Українцям повернуть переплату за куплений газ

Ціни на газ у січні 2020 року виявились нижчими,  ніж  було спрогнозовано раніше. Споживачам, які закупили його за страховою ціною, повернуть ...