З 2-го вересня ірпінські школярі сядуть за парти
З 2-го вересня ірпінські школярі сядуть за парти. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
«Цьогоріч навчання для школярів Ірпінської громади розпочнеться з 2-го вересня », — йдеться у повідомленні.
Очно або у змішаній формі за підручники візьмуться майже 11 тисяч дітей.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0