З бюджету Ірпеня виділили 25 млн грн на відновлення житла, з них 13 млн грн на заміну розбитих вікон
З міського бюджету Ірпеня виділили близько 25 мільйонів гривень на відновлення житлового фонду міста. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook.
Очільник міста зауважив, що них 13 мільйонів підуть на заміну розбитих вікон у місцях загального користування багатоквартирних будинків міста, що обслуговуються УЖКГ «Ірпінь».
«Це важливо, адже теплі під’їзди допоможуть зберігати тепло в квартирах», – додав мер міста.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0