13:55/Ірпінь
За перші 8 хвилин роботи система автофіксації порушень ПДР зафіксувала 262 перевищення швидкості в Києві
Понеділок, 01 Червня 2020 | 10:15
Опівночі 1 червня в Києві почала працювати автоматична система фіксації порушення ПДР.
“О 00:00 годині запущена система автофіксації перевищення швидкості. За 8 хвилин 45 камер зафіксували 262 перевищення швидкості і це при тому, що камери налаштовані в Києві на 103 км/год.
Як відомо, з 1 червня в Києві та області запрацювала система автофіксації порушень ПДР. Постанови про штрафи в 255-510 грн надсилатимуть поштою.








Всього комментарів: 0