fbpx
Новини, Слайдер

За прихисток переселенців українцям компенсують комуналку: інструкція

Понеділок, 21 Березня 2022 | 10:30

В Україні компенсують комунальні витрати для українців, які безкоштовно прихистили у себе внутрішньо переміщених людей. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов – відео.

Олексій Чернишов зазначив, що українці, які безкоштовно прихистили переселенців, отримуватимуть близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу.

«Власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги», – повідомив  Чернишов.

Як це працюватиме:

  • Ви маєте повідомити місцеву владу про готовність прийняти у себе переселенців.

Для цього вам потрібно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію. Також, цю інформацію можна надати через веб-сайт Прихисток, а в подальшому це можна буде зробити й через застосунок Дія.

  • Органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житлового фонду доступного для розміщення. Це дозволить розмістити якомога більшу кількість людей.
  • Розселення у житлі буде відбуватись лише за згодою власників житла, які погодились надати прихисток.
  • Щомісячно власники житла, які безкошовно прийняли у своїх домівках переміщених осіб, будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування.

Отримуйте ще більше цікавих та оперативних новин – підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та на Telegram-канал.

П’ятниця, 04 Грудня 2020
14:40

Генплан Ірпеня суд визнав законним

Київський окружний адміністративний суд підтвердив законність оновленого генерального плану Ірпеня.  «Новий генеральний план Ірпеня – ...

Неділя, 27 Лютого 2022
14:46

Папа Франциск: ще наполегливіше благаємо Бога за мир в Україні

Під час недільної зустрічі з паломниками на площі святого Петра у Ватикані 27 лютого Папа Франциск звернувся із закликом припинити ...

Середа, 09 Березня 2022
18:38

Евакуація в Ірпені: контакти

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин написав контакти, за якими можна дізнатися інформацію щодо евакуації. Про це він повідомив на ...

Середа, 25 Березня 2020
16:52

В Україні продовжили карантин та запровадили режим надзвичайної ситуації по всій території

Сьогодні, 25 березня, на засіданні Кабінету Міністрів уряд ухвалили рішення про введення режиму надзвичайної ситуації по всій території ...