За вихідні COVID-19 виявили у 771 жителя Київщини, видужало 807 хворих
За вихідні коронавірусну хворобу було виявлено в 771 жителя Київської області, зафіксовано 2 летальні випадки, одужало 807 хворих. Такі дані опублікував обласний центр громадського здоров’я.
За добовим приростом захворюваності на COVID-19 Київщина посіла третє місце серед регіонів України (Київ – у другому рядку антирейтингу).
Померли 2 жінки віком 67 і 73 роки з Ржищівської та Броварської територіальних громад. За весь період пандемії жертвами коронавірусу стали 1019 мешканців області.








Всього комментарів: 0