Жителям СМУ роздаватимуть гарячі обіди
Неділя, 18 Вересня 2022 | 10:44
Сьогодні, 18 вересня, в Ірпені жителям мікрорайону СМУ о 13:00 на локації волонтерської допомоги роздаватимуть гарячі обіди. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.
«Любі мешканці мікрорайону Ірпінське СМУ! У волонтерській альтанці біля маркету «Бджілка» (перетин вулиць 10 лінія та Гостомельське шосе у місті Ірпінь) спільно з БО «Український продовольчий фонд» знову проведемо роздачу гарячих комплексних обідів», – написала депутатка.
Раніше ми писали, що бізнесмен з Ірпеня
придбав будинок для вчителя, житло якого зруйнували окупанти.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
Всього комментарів: 0