Знову мінування метро в Києві
Анонімний дзвінок про мінування станції метро в Києві відбувся близько 12:00 5-го листопада.
Відбуваються пошукові роботи. Зачинені входи та виходи.
О 13.39 станцію було відчинено, вибухонебезпечних предметів не знайшли.








Всього комментарів: 0