fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Ірпінчан запрошують взяти участь у конкурсі оповідань «Моя історія війни»

П’ятниця, 24 Червня 2022 | 10:40

Ірпінчан запрошують взяти участь у конкурсі оповідань «Моя історія війни». Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської Біблійної Церкви.

 Роботи на конкурс приймають з 1 липня до опівночі 31 серпня за київським часом, у вересні журі визначить та оголосить переможців.

«Цей конкурс — запрошення розповісти про війну в Україні через призму особистих історій. Ми хочемо відкрити нові голоси і заохочуємо вас долучитися, написавши свою історію у формі оповіді чи есею. Переможці конкурсу отримають грошові призи. Запрошуємо до участі молодих авторів та авторок віком від 15 років», –  йдеться у повідомленні.

Три найкращі роботи отримають призи:

  • I місце — електронна книга Kindle Fire 7 та грошовий приз в еквіваленті 200$;
  • II місце — грошовий приз в еквіваленті 150$;
  • III місце — грошовий приз в еквіваленті 100$.

До конкурсу допускаються невигадані історії та свідчення українською мовою, які раніше не видавалися ні в друкованому вигляді, ні в інтернеті. Твори не можуть бути опубліковані до моменту оголошення результатів конкурсу.

Учасники мають право надіслати не більше двох робіт від однієї людини.

Обмеження тексту: до 3000 слів, заявки, які перевищують цей ліміт, не розглядаються.

Для участі у конкурсі необхідно, дати назву своєму твору і відправити електронним листом на адресу mywarstoryukraine@gmail.com.

Разом із твором необхідно надіслати:

  •  коротку автобіографію,
  • фотографію,
  • місто,
  • контактний телефон.

Протягом 5 днів очікуйте повідомлення, про отримання роботи.

«До конкурсу допускаються оповідання, які (на думку журі) відображають християнський світогляд та пропагують загальнохристиянські (не конфесійні) цінності. Журі конкурсу оцінить вашу історію залежно від креативності, якості написання, загального впливу та цінності для читача. Організатори конкурсу передають журі рукописи без зазначення авторства, тому суддівство буде максимально об’єктивним. Найкращі твори організатори опублікують у соціальних мережах та у збірці. Посилаючи роботу на конкурс, автори погоджуються з тим, що їх твори будуть опубліковані в збірці із зазначенням авторства. Тексти, які ввійдуть до збірки, підлягають літературному редагуванню», –  зазначили у пресслужбі.

 

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Вівторок, 16 Березня 2021
14:29

Помер місцевий благодійник Сергій Урбан

Сьогодні, 16 березня,  не стало Сергія Урбана - місцевого благодійника, який  ніколи нікого не  залишав у  біді. Йому було лише 35 років. ...

Середа, 06 Квітня 2022
12:57

Валерій Харчишин закликав допомогти Приірпінню

{:uk}Український співак, лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин закликав допомогти Приірпінню технікою. Про це він написав на своїй ...

Понеділок, 28 Березня 2022
11:11

Окупанти зруйнували центральний корпус Державного податкового університету

{:uk}Російські окупанти зруйнували центральний корпус Державного податкового університету. Про це свідчить світлина, яку надіслали очевидці. ...

Понеділок, 20 Грудня 2021
14:30

На Київщині стартує Чемпіонат з кіберспорту для школярів

25 грудня 2021 розпочнеться чемпіонат з кіберспорту в дисциплінах Brawl Stars та CS:GO серед учнів пристоличного регіону. Триватимуть змагання ...