Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 16 ковід-хворих
11 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 16 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 75 осіб, у т.ч. 5 дітей
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 5 (м. Буча), Гостомельська МТГ – 3 (смт. Гостомель – 1, с. Горенка – 2 ), м. Ірпінь – 14, с. Михайлівська Рубежівка – 2), Коцюбинська ОТГ – 5 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 4, з них 1 дитина (с. Святопетрівське – 2 (з них 1 дитина), с. Бобриця – 1, с. Гореничі – 1), Вишнева ОТГ – 15, з них 2 дітей (м. Вишневе – 6, с. Крюківщина – 9 ( з них 2 дітей)), Борщагівська ОТГ– 17, з них 2 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 2, с. Софіївська Борщагівка – 12 ( з них 1 дитина), с. Чайки – 3 ( з них 1 дитина)), Дмитрівська ОТГ – 1 (с. Шпитьки), Макарівська ОТГ – 9 (смт. Макарів – 1, с. Колонщина – 1, с. Королівка – 1, с. Плахтянка – 1, с. Великий Карашин – 1, с. Комарівка – 1, с. Пашківка – 3).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 266 людини, серед них 13 дітей, 28 хворих госпіталізовані, 238 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За минулу добу одужало 726 осіб, у тому числі 72 дітей. У Бучанському районі одужало 116 осіб, з них 14 дітей.
За добу надійшло 17 повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.








Всього комментарів: 0