Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 29 ковід-хворих, з них 1 дитина
17 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 29 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19, з них 1 дитина. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 92 осіб, у т.ч. 10 дітей
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 21, з них 4 дітей (м. Буча – 18 (з них 4 дітей), смт. Ворзель – 3), Бородянська ОТГ – 2 (смт. Бородянка), с. Михайлівка Рубежівка – 1), Коцюбинська ОТГ – 9 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 4, з них 2 дітей (с. Білогородка – 2, с. Гореничі – 1 (дитина), с. Святопетрівське – 1 (дитина)), Вишнева ОТГ – 2 (с. Крюківщина), Борщагівська ОТГ– 17, з них 3 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 16 (з них 3 дітей)), Дмитрівська ОТГ – 4 (с. Горбовичі – 1, с. Дмитрівка – 1, с. Лісне – 1, с. Шпитьки – 1), Макарівська ОТГ – 4 (смт. Макарів – 3, с. Копилів – 1).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 345 особа, серед них 26 дітей, 24 хворих госпіталізовані, 321 особа перебуває вдома на амбулаторному лікуванні.
За минулу добу одужало 345 осіб, у тому числі 45 дітей. У Бучанському районі одужало 81 особа, з них 11 дітей.
За добу надійшло 3 повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.








Всього комментарів: 0