Надаватимуть сертифікати дружинам загиблих Героїв: в Ірпені відкрився перший G.Bar у Київській області
В Ірпені відкрився перший G.Bar у Київській області. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин (відео).
Як стало відомо, більше 40-ка G.bar працюють у 12 краïнах.
На відкритті підписали Меморандум про надання сертифікатів дружинам загиблих Героїв (відео).
Як зазначається, жінки зможуть раз на рік безкоштовно скористатись послугами бюті-бару.
«Дякую, що не дивлячись на всі ризики, Сабiна Мусiна та Наталiя Бiлостоцька не тільки відкрили бізнес в Ірпені, а ще й підтримали родини Героїв», — додав Олександр Маркушин.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0