fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

У Брюсселі обговорили допомогу Ірпеню

Четвер, 02 Червня 2022 | 17:22

У Брюсселі пройшла зустріч із заступником Голови Групи підтримки України в Єврокомісії Георгом Зіглером стосовно допомоги Ірпеню. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк у Telegram.

«Наша друга робоча зустріч у Брюсселі на сьогодні – із заступником Голови Групи підтримки України в Єврокомісії Георгом Зіглером», – зазначив Карплюк.

Він зазначив, що під час зустрічі обговорили питання допомоги ірпінчанам, які втратили житло та «передали презентації наших зруйнованих об’єктів та контакти координаторів основних напрямків по відновленню Ірпеня».

«Також йшлося про те, що важливо не втратити час на бюрократичні моменти і отримати пряму підтримку Ірпеню. Для прикладу, у нас є багатоповерхівки, де знищений дах та останній поверх. Якщо ми швидко відновимо такі об’єкти за невеликі для європейських бюджетів кошти, це означатиме швидке повернння до домівок сотень сімей. Також ми пояснили важливість відновлення шкіл, садочків, амбулаторій. Це критична інфраструктура, яка поверне в наше місто наших ірпінчан, а Європа збереже свої кошти, які не доведеться витрачати на переселенців. На порядку денному – потреба у максимальній підтримці Ірпеня і допомозі у відновленні знищеного рашистами міста. Працюємо далі», – підсумував Володимир Карплюк.

Нагадаємо, сьогодні також Олександр Маркушин та Володимир Карплюк  зустрілися у Брюсселі з представником України при Європейському Союзі Всеволодом Ченцовим.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

П’ятниця, 11 Березня 2022
19:44

Діарея, температура, біль у серці, тиск: як лікуватися в умовах війни? Інструкція

Під час війни не всі українці можуть дістатися до лікарні чи навіть зв’язатися з лікарями онлайн. Та якщо у вас підвищена температура чи тиск, ...

Понеділок, 07 Березня 2022
10:21

У християн розпочався Великий піст

Сьогодні, у християн розпочався Великий піст, який триватиме 49 днів і закінчиться Великоднем 24 квітня. Кожен тиждень посту має свою назву ...

П’ятниця, 24 Червня 2022
18:00

Понад 1000 осіб: в Ірпені завершили реєструвати містян, які можуть отримати допомогу від «Binance»

В Ірпені завершили реєструвати містян, які можуть отримати допомогу від компанії«Binance». Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради ...

Вівторок, 08 Березня 2022
12:02

Володимир Зеленський: якщо світ буде осторонь – він втратить себе

Якщо світ буде осторонь – він втратить себе. Назавжди. Бо є безумовні цінності. Для всіх однакові. Передусім це життя. Право на життя для ...