У Києві знову потоп: аварія у районі Севастопольської площі
У Києві в ніч на 15 січня на вулиці Сім’ї Іздиковських, яка знаходиться у Солом’янському районі столиці, прорвало трубу з гарячою водою.
Вулиця, на якій розташовано медичний центр Добробут, була схожа на знімальний майданчик, де йде робота над фільмом жахів.
Разом з вулицею сім’ї Ідзиковських залило також Донецький провулок, вулицю Донецьку, а густа пара заповнила всі двори.
На місці працювали співробітники «Київтеплоенерго», але коментувати ситуацію вони відмовилися. За словами свідків аварії, вода поширювалася по основній дорозі і у двори, в одному з яких був ще один осередок потопу.










Всього комментарів: 0