У Михайло-Рубежівському старостинському окрузі стартував двомісячник з благоустрою сіл
У Михайло-Рубежівському старостинському окрузі розпочався двомісячник з благоустрою, метою якого є очистити вулиці від опалого листя та сухих гілок, аби зробити села чистішими та затишнішими. Про це повідомляє Михайло-Рубежівський старостат.
Організатори запрошують усіх мешканців долучитися до толоки: прибрати прибудинкові території та загальні зони на вулицях.

Комунальне підприємство «Рідне село» щопонеділка вивозитиме зібране листя та гілки.
Мешканців просять складати листя в пакети або мішки, а гілки – на купи. Пакети можна отримати у старших по кутках або в старостаті.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0