Відзавтра деякі станції метро працюватимуть без касирів
Відзавтра у вечірні та ранкові години вестибюлі шести станцій метро працюватимуть в автоматизованому режимі. Про це повідомили у пресслужбі Київського метрополітену.
Це стосується станцій «Житомирська» (вест. №1), «Нивки» (вест. №2), «Почайна» (вест. №2), «Іподром» (вест. №1), «Харківська» (вест. №1) та «Бориспільська» (вест. №2). Каси у цих вестибюлях працюватимуть щодня з 8:00 до 20:00.
Для придбання разових QR-квитків або поповнення транспортних карток працюють термінали «Київ Цифровий». Також оплатити проїзд можна за допомогою додатку «Київ Цифровий» та безконтактної банківської картки безпосередньо на турнікетах.








Всього комментарів: 0