Юнака, що втік з психлікарні, затримали
Працівники поліції Вінниччини на залізничному вокзалі затримали 21- річного втікача який скоїв втечу з психоневрологічної лікарні Глевахи. Про це повідомили у пресслужбі поліції Київської області.
«На пошуки чоловіка були орієнтовані усі наряди поліції Київщини, інших областей та громадськість», – зауважили у пресслужбі
Як стало відомо, наразі правопорушник перебуває у Фастівському районному управлінні поліції. Поліція проводить слідчі дії та встановлюють обставини втечі .
Раніше ми писали, що на Київщині шукають юнака, який втік з психлікарні.








Всього комментарів: 0